Audi A6
AVANT 1.8 TFSI S-LINE ULTRA ADVANCE SPORT AUT. | CARPLAY | AFN. TREKHAAK | NAVI | LED | STOELVERW.
Direct kopen, basisprijs: € 23.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.900,-
LEASEPRIJS: € 393,91 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.780,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A6 |
|---|---|
| Uitvoering: | AVANT 1.8 TFSI S-LINE ULTRA ADVANCE SPORT AUT. | CARPLAY | AFN. TREKHAAK | NAVI | LED | STOELVERW. |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 april 2018 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 131.699 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 393,91 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SH-705-Z |
| Motorinhoud: | 1.798 cc |
| Vermogen: | 140 kw / 191 pk |
| Laadvermogen: | 655 kg |
| Gewicht: | 1.610 kg |
| Wielbasis: | 291 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.265 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED-koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- metaalkleur
- S Line exterieur
- aluminium delen exterieur
- Bagageruimteklep, automatisch bedienbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- regensensor
- warmtewerend glas
- Infotainment
- MMI navigatie plus met MMI touch
- Audi Connect
- audio installatie
- Audi smartphone interface
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning met vier zones
- cruise control
- electronic climate controle
- lederen/stof bekleding
- Stoelen, vóór verwarmbaar
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaar
- Sportstoelen voor A4
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder, afgevlakt
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- bots herkenning en activatie
- vervolgbotsing preventie
- Anti-diefstal alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp plus
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Afneembare trekhaak
- Apple Carplay/Android auto
- Sportonderstel
- start/stop systeem